Ekincik Taş Ev

Rezervasyon
Giriş
Gece
Çıkış
Rooms
Oda 1
Yetişkin
Çocuk

Ekincik Taş Ev

Başlayan1.050,00 TL / Gece
Bütün Ev
12 Konuk
4 Yatak Odası
4 Yatak + Kanepeler
Free Wifi
Doğa Manzarası

Taş Ev Detaylar

Taş evimiz, cennet Koy Ekinciğin hemen girişinde , yol kenarında, sağlık evini geçtiğinizde başlayan 10 dönümlük arazinin içinde bağımsız 3 tane binadan oluşur. Taş binaların birincisi ve ikincisi 1+1 ev şeklinde yapılmış içinde banyo tuvaleti olan yapılardır. Üçüncü bina ise mutfak ve ortak kullanım alanıdır. Her üç  bina da ortak açık salona açılır ve hemen önünde yüzme havuzumuz bulunur. Yüzme havuzumuzdan da ahşap platforma geçilir ve orada da güneşlenmek için hamak ve şezlonglarımız vardır.

Konaklama

Kapasite : 12 ( Kanepeler Dahil)
Banyo : 2
Yatak Odası  :4
Çift kişilik Yatak Sayısı : 2
Tek kişilik Yatak Sayısı :2
Kanepe Sayısı: 6

Giriş Saati: 14:00
Çıkış Saati: : 12:00
Yapı tipi: 3 Taş Bina ve Açık Salon 

Olanaklar

Klima : Evet
Çamaşır Makinesi :Evet
Bulaşık Makinesi : Evet
TV : Evet

Otopark: Ücretsiz

Ücretlendirme

Günlük : 1050 TL 
Temizlik  : Ücretsiz

Fotoğraf Galerisi

Detaylar

Taş evlerimiz, cennet koy Ekinciğin hemen girişinde, yol kenarında, sağlık evini geçtiğinizde başlayan 10 dönümlük arazinin içinde bağımsız 3 tane binadan oluşur. Taş binanın birincisi ve ikincisi 1+1 ev şeklinde yapılmış içinde banyo tuvaleti olan yapılardır. Biz evlerde büyük odayı içinde bir tane çift kişilik yatak, bir kanepe, gardırop, şifoniyer vs. şeklinde döşedik. Diğer küçük odaya ise bir tek kişilik yatak ve şifoniyer koyduk. Banyo tuvalet ise ortak kullanılacak.
ilk iki taş binamızı bu şekilde yapılandırdık.

3. taş binamızı ise mutfak ve ortak kullanım alanı olarak tasarladık ve döşedik. hepsi yeni alınmış çamaşır, bulaşık makinası, buzdolabı , tv bu binamızda. Bu binamızda aynı zamanda 2 tane kanepemiz mevcut. Burayı kalabalık aileler ya da ekipler misafir ettiğimizde, rahatlıkla içinde uyunabilecek bir yer olarak dekore ettik. 3 binamız da ortak açık salona açılır. Açık salonumuzda yemek masaları, dinlenme alanları mevcuttur ve hemen önünde yüzme havuzumuz bulunur. Yüzme havuzumuzun diğer kısmında ise ahşap platform ve güneşlenmek , dinlenmek için hamak ve şezlonglarımız vardır.

İletişim – Adres
Adres: Ekincik, Köyceğiz, Muğla, Türkiye
Telefon: +90 505 384 07 97
iletisim@ekinciktatil.com

× Rezervasyon Yardımı